Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ako vložiť scripty do PHP?

Zdravím, učím sa PHP a vytvoril som si svoju stránku (naprogramovaná, PHP, HTML, CSS).

Keďže moje skúsenosti ešte nie sú na novšom leveli, tak som si stiahol z internetu sliding contact form php script. Urobil som všetko podľa návodu, no Script na mojom webe nefunguje. Je k nemu priložení ešte aj index.html, ktorý slúži ako demo ukážka, a tam to ide. Pridal som aj <script> na svoju stránku, a stále nič.

Napíšete mi prosím vás ako sa vkladajú takého PHP scripty do iného PHP scriptu resp. naprogramovaného webu?

Do svojej stránky.

Vo FTP mi to vyzerá nejako takto:

(zložka)contact
(súbor)hosting.php
(súbor)test.php

V zložke contact sa nachádzajú všetky stiahnuté súbory sliding contact form....

Tie JS scripty vkladám do hosting.php, kde mám web. Skúsil som si teda vytvoriť aj test.php, a vložiť to tam. Ale stále nefunguje. <script> som samozrejme aj prepísal cestu (takže som tam zadal <script src="contact/embed.js"></script> a <script src="contact/jquery.js"></script>).

Zabudol som tam teda pridať <link> na kaskádové štýly. Formulár už je tam, kde by malo byť. Lenže zasa mi to tam nezobrazuje obrázok, a neviem do ktorej časti webu (body alebo html alebo head) ho mám vložiť. Keď kliknem na tú ikonku, kde mal byť pôvodne obrázok, tak sa nič nestane.

Nakoniec ma to naštvalo a tak som teda ten formulár vložil čisto na statickú stránku (do <body>). Aj po úprave mi po odoslaní e-mail neprišiel. Takže zrejme chybný script.