Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zachrana dat z disku getdataback for ntfs

Zdar lidi včera jsem se ptal na zachranu dat z disku bylo me dobre porazeno za coz jeste jednou dekuji, ale mam jeste jeden dotaz je to asi jasný, ale jenom pro jistotu.Pouzil jsem Getdataback for NTFS.Hardisk jsem pred zachranou zformatoval a nahral tam jiny soubory, tak že stejně když si obnovím ty původní, tak stejně nebudou fungovat je to tak?Jde o to jestli má smysl to davat naky specializov. firme na zachranu dat nebo ne?Jelikož jsem tam nahral jiny data, tak uz je to prepsany a navzdy ztraceny je to tak nebo ne?Mockrat dekuji za odpoved.

Přínosný článek o záchraně dat z harddisku. (reklama) (los)

Ak ti nieco z povodnych dat najde getdataback, a zachrani, tak by to co zachranil mohlo byt vporiadku (zachranene veci si predsa mozes overit - pozriet fotky, prehrat videa, ze ci su OK). Zachranovat ale na iny disk / USB stick, snaz sa na ten disk z ktoreho zachranujes data nic nezapisovat.
Specializovana firma ti z toho nevytiahne nic viac, len to, co este nebolo prepisane inymi datami.

P.S: na to aby si mohol zachranovat potrebujes plnu verziu getdataback (zozen si), demoverzia ti len ukaze co nasiel, ale nevytiahne.

plnou verzi mama v. 3.30 ale vsechno co jsem zachranil tak nejde mozna delam neco spatne, ale nvim co proste jsem klik na data co chci zachranit a dal jsem zkopírovat fotky mě to sic zkopíruje ale žádná nejde otevřít a video mpeg2 mě ukazuje velikost 0 bajtů taky nejde otevřít, v programu jsou vsechny soubory preskrtle a legenda ukazuje delete tak nevim

Hardisk jsem pred zachranou zformatoval a nahral tam jiny soubory

ano, tím jsi ta původní data téměř tutově pohřbil. Proč jsi to dělal? Základem záchrany dat je naprostá neinvazivnost, tj. disk připojovat v jiném, funkčním, PC s vypnutou službou "sledování systému", samozřejmě s ním nic neprovádět a okamžitě použít záchranné nástroje.

GetDataBack je vynikající, obzvláště v poslední verzi, která podporuje češtinu v názvech souborů, ale musí se s ním umět a hlavně vybrat správnou verzi MFT (v případě NTFS), podle které se pak soubory obnovují.