Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zasah do BIOSu alebo WINDOWSu?

Zdrawím Vás,

kamarát mi dal cosi instalovat/preinstalovat kvoli Torentu. Nwm co urobil, no notebook nejde dobre, neda sa aktualizovat. V systeme mi pise ze vacsina ovladacov je z roku 2006, nechapem. Stiahol som si original ovladace z asusu k mojej zostave no vypisuje mi stale nejaku chybu... ako pokracovat?

Vďaka

najprv som skusil obnovenie z ulozeneho bodu....to mi system absolutne rozhasilo, pri nabehnuti windowsu newedel pocitac zistit ani aky ma monitor rozlisenie.....potom som dal obovenie tovarenskych nastavení, co mi aspon umoznilo s notebokom vobec nieco robit...myslím ze je nieco spatne este pred pustenim windowsu....

Ovladače se aktualizují výhradně ručně, z webu výrobce HW. Vypadá to ovšem na totálně nabořený Windows, instalační služba nefunguje, poděkuj kamarádovi. Doporučuji novou čistou instalaci WIndows.

Ale - roztáhnout sloupce tak, aby byl vidět celý popis neumíš, kliknout na řádek s chybou, aby byl vidět popis taky ne - tak to buď odnes do servisu nebo si k tomu zavolej někoho znalýho (ale ne toho kamaráda!).

Edit: nevím, proč v nadpisu do toho mícháš BIOS, tohle je problém Windows...

Odborný nadpis dopytu z dieľne sľušného, poctivého, pracovitého, vzdelaného, zľatými komunistami dlhoročne prevychovávaného občana, bežného človeka úplne ohromil.

Sprav si na tvojom šrote z ISO Windows čistú inštaláciu s použitím nástroja Diskpart.exe - Clean - MBR - NTFS, následne vykonaj po nekonečných záplatách sedmy v 100% stave, bitovú zálohu systémových oddielov.

Potom odovzdaj sľušnému kamarátovi mašinu k rukám, nech ti repete napraví niečo s Torentmi a spol. z hlbín Darknetu.