Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Škodlivost Wifi

Zdravím, rad bych se zeptal, jestli je wifi nějak škodlivá a poškozuje zdraví? Se sousedem máme protichůdné názory. Četl jsem na netu mnoho článků ale radši se zeptám tady některých elektronadšenců.
Díky
Změna kategorie, původně: Internet (Kurt)

Kde je podložené že je to true a kým? Rovnaká otázka... Odkazy nie sú z FB, ale správa bola vytvorená na FB!!! Ptáky popadali v inom čase než sa 5G testovalo. Okrem toho takéto javy sa stávajú bežne. Áno skutočne, niekoľko sto ptákov naraz spadne v stejnej oblasti je to čo sa bežne deje a dialo sa už dávno pred 5G. https://www.nationalgeographic.com/news/2011/1/110106-birds-falling-from-sky-bird-deaths-arkansas-science/

Bol som v BB když SWAN a 4ka testovaly 5G ZTE. Ver mi, tam ptáky nepadali. Okrem toho 5G frekvencie sa už dávno používali na televíziu. Zmeny sú len v spájaní pásiem a smerovosti (Massive MIMO, ktorý sa už používal aj pri LTE). Ale ver mi že to veľký rozdiel nieje z pohladu toho aký to má vpliv na zdravie.

Zahoďte mobily, vypněte WiFi: 5G sítě z nás udělají imbecily. Zničující grilování mozku za nejvyšší ceny v Evropě. Biologická zbraň nejen proti dětem. Bude ze Země mikrovlnka?
Zástupy mutantů se smartphony

Něco na čtení: odkaz

Brusel je první město, které pro zdravotní rizika nepovolí sítě 5G
Brusel a 5G sítě: odkaz

Každý si na to může udělat názor.

P.S. Vy si děláte srandu, ale u nás v práci to už začalo - samej dement ve vedení :x: