Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem My private folder 1.0

Zdravím, pomohl by mně někdo dobrou radou? Na starém ntb s XP Profesionál mně padl OS. Mám v něm složku MPF 1.0. Vyndal jsem HDD,dal jej do externího rámečku,připojil přes USB k novému Ntb. Převzal jsem vlastnictví, MPF otevřu, ale soubory nelze zobrazit. Vím, že nějaký postup existuje, ale nevím jaký. Odpovědi o,, zálohování " nejsou k tématu, takže jsou zbytečné. Za každou dobrou radu budu rád. Díky.

Google radí

1. First you need to have a working copy of microsoft private folder on a machine (doporučuje se instalovat se stejným heslem jako starý).
2. When you run MPF you get an icon in the lower right toolbar. Right click it and select options, then import encrypted files.
3. Browse to the old MPF folder where you see the files and the _$e encryption files and import them to your new MPF folder
4. MPF will ask you for the password to your old MPF. Once you give the correct password, they should import ok and you should be able to use them as before.

Instalační soubor