Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Výběr notebooku - Lenovo Y530

Dobrý den,
rozhodl jsem se, že si koupím notebook, který zvládne jakš-takš hry. Po uvážení jsem zjistil, že nejlepší varianta, pro mě cenově přijatelná, bude Lenovo y530.
A teď k mému dotazu - Na alze ho vidím ještě 2 dny ve slevě za 24.989 - lenovo-legion-y530
A nebo je na počítačárně za 26.990 - ?gclid=EAIaIQobChMIusGq0viG5AIVked3Ch0g0QjmEAQYAiABEgKiefD_BwE
Rozdíl tam je v tom, že z alzy má i5ku + 128GB SSD a z počítačárny už i7čku+256 GB SSD,. U toho z počítačárny píšou, že má k 1060tce navíc i Intel UHD Graphics 630, pokud to tak dobře chápu..
A k mé otázce - najdete tam ještě nějaké rozdíly a vyplatí se radši připlatit 2000 za počítačárnu(batoh bych taky využil) .. A nebo koupit z alzy a ušetřit 2000?
Pokud byste pro mě měli i třeba jiný noťas s podobnou cenou a lepší, budu taky rád, ale podle mého jsem našel dobře. Šlo mi hlavně o 1060tku.
Předem moc díky.

Díky, koukám na tu počítačárnu a koukám, že to je jen e-shop, který má ale super recenze .. Prodávají notebooky z výstav, tenhle je předváděcí A+s klasickou 2-letou zárukou - "Produkty jsou stavem estetickým i technickým stejné jako nové zboží. Často se jedná o nadvýrobu, nemusí být vůbec použité a disponují fóliemi na displeji atd."

Snad s tím nebude problem, ne?