Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Problem zakladní deska cpu dioda

Dobrý den, potřeboval bych poradit.
Mam sestavený počítač když ho zapnu tak všechny větráčky normalně fungují i grafická karta svíti že je zapojená správne ale na základní desce svítí červeně dioda pro cpu a monitor mi ukazuje HDMI no input. Koukal jsem jestli neni problém v soketu nebo na procesoru ale všechno vypádá v pořádku.

Základní deska: MSI B450 TOMAHAWK
Procesor : Amd Ryzen 5 3600
Zdroj : Corsair CX 450
SSD : XPG Sx8200 Pro
Grafická karta : Amd XFX 570 8gb
Ramky : HyperX DDR4 3333MHz 2x8Gb

Děkuji za případné rady

To jsi sestavoval sám? Pokud ano, tak máš zřejmě v základní desce BIOS, který nepodporuje Ryzeny 3xxx. Jde-li o tento problém, musíš si sehnat si CPU generace 2xxx nebo starší a nahrát s jeho pomocí do desky aktuální BIOS.