Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaký přístroj na slowmotion?

Zdravím,rád bych natáčel videa ve slowmotion formátu, ale netuším, jaký stroj si na to pořídit. Vzhledem k tomu, že začínám, není třeba hned hledat nejnákladnější řešení. A co chci natáčet? Bavilo by mne točit například různé řezy (do pomeranče, citronu atd.), rozbití mobilu apod. Žádné hardcore akční outdoor záležitosti. Díky moc všem za tipy.Paity

Nepises aky slow motion to ma byt, ale mozno by som zacal mobilom.
Samsung Galaxy Note 9
Sony Xperia X2
Apple iPhone XS Max
Asus Zenfone 5Z
LG G7 ThinQ
a pod.
Ked ta to prestane bavit stale budes moct aspon telefonovat;o).
Alebo..
GoPro Hero 7
Sony RX0 II
Sony RX100 V
Sony a6500
Panasonic GH5s