Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chladic

Dobrý den chci zeptat co je účinnější chlazení na procesor chladič se mněděným jádrem nebo hliníkovým jde o originální intel chladiče děkuji.

Dekuji šlo mi jen o to co bude efektivnějši na q9550 chci si koupi novou bazarovou desku ddr 2 za co nejmíň ale s nejakou slusnou napájecí kazkadou mam opravdu minimalni rozpocet ale 775 znám dobre vim o nich celkem dost i co se oc týce a podle meho 775 je přelomova řada tak nějak všecho a je to pro mě srdcovka člověk se na tom hodně naučí hlaveň co se tyka oc jinak měl sem freezer 7 ale ten sem daroval bratrovi

Vím že je to retro ale říkám zatim nejsou penize a dlouho nebudou tak rok mi tohle musi vidrzet a pak díval sem se po bazarovich sestavach nebo deskách s procesorem a pamětmi vykon za rozumnou cenu ale to je otazka tak 1 roku stejně ale celke sem mi zamlouva i7 3770k nebo i5 3570k chipset z77 nebo i7 4770k-4790k nebo i5 4670k chipset z87-z97 ale jak rikam je to o ceně