Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pruhy přes monitor

Dobrý den koupil jsem si náhradní adaptér k monitoru ag neovo k-a19 značky movano lcd 125 po zapnutí mi přes monitor začnou běhat zrnité pruhy které jsou vidět hlavně na tmavšich pozadích.Původní adaptér ac adapter tvp electronics adpc1260ab má stejné napětí12v 5.00a.Prosím o radu.

nic nechápeš.
právě totální low-end šmejdy měly pouze vga vstup - už tehdy debilní hnůj jako máš ty.
normální kvalitativně trochu lepší monitor má více vstupů, kvůli těm digitálním musí zaručovat přiměřenou šířku pásma = ostrý obraz, a hlavně se na něj připojíš z více zdrojů.

kdybys tu napsal svou adresu, začnu sbírat víčka na tvůj nový monitor. ale za tvé debilní rozhodnutí v minulosti nemůžu.
registrovaný tu nejsi, zprávu mi poslat nemůžeš, dělej si co chceš.

odkazy na dostupné repas monitory máš, vidím že nereaguješ, tak promiň že jsem se vůbec staral.

Ten monitor není můj ale mího brachy ktery ho kdysi kupoval s počítačem který už není tak zbyl monitor který jsem si nechal.Potřeboval jsem jenom rychlou a levnou náhradu za adaptér. Nemůžu zato jaký a co má a nemá a tvoji pomoc opravdu nepotřebuju.