Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Widevine encryption Xiaomi mi 9T

zdravim chtel bych se zeptat zda nema nekdo odzkousene nebo nevi jestli muzu ziskat zpet security level L1 u Widevine encryption po tom co odemcu bootloader ?

nejak jsem mel v planu ze vyhodim ten MIUI a nainstaluju jiny android ale tim bych musel odemcit bootloader a prisel bych o L1 tim padem zaden HD HBO GO a netflix nesetkal se nekdo s timhle resenim napr klide u jineho telefonu ?

tak jsem se neco dopatral samotne odemceni nic nezpisobi ale preflashovani na twrp uz ano takze pro ty kdo vlastni xiaomi a ma widevine security level 1 a ma v plánu sledovat netflix hbo go nebo Amazon prime a podobne doporucuji radeji ten miui zkousnout po ztrate se nabyt zpet neda