Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem 750W zdroj a RX Vega 64 LC

Zdravím, chtěl bych se zeptat, nebo spíš ujistit, jestli je Seasonic Focus Plus 750W schopen nakrmit Sapphire RX VEGA 64 8G Liquid Cooling a samozřejmě zbytek sestavy (rozepsaná níže). Jaká bude rezerva a jestli třeba zvládne i menší OC. Ptám se hlavně kvůli výrobcem stanoveným minimálním výkonem zdroje 1000W. Samozřejmě jsem zkoušel "kalkulačky" s výsledkem kolem těch 600W ale ptám se pro jistotu, a kvůli tomu OC. Děkuji.

Zdroj: https://www.czc.cz/seasonic-focus-plus-gold-750w/220743/produkt

Grafika: https://www.czc.cz/sapphire-radeon-rx-vega64-8g-hbm2-liquid-cooling-8gb-hbm2/219510/produkt

Zbytek sestavy:
CPU : Intel Core i5-8400 + SilentiumPC Fera 3 (MX-4)
MB : MSI B360 GAMING PLUS
RAM : HyperX Fury Black 16GB DDR4 2666MHz
SSD : Crucial MX500 - 250GB
HDD : Seagate BarraCuda - 1T

Viz karel

Tohle si snad nikdo při smyslech nekoupí.

[Upozorneni] :
Tvuj zvoleny model jsem nikdy nezkousel, ale u jinych modelu jsem se setklal s takovou zvlastnostni kterou u tradicnich modelu nepotkavam a to osazeni 3X 8PIN napajecich pinu (na misto tradicnich co uz maji nejaky ten odber 2x8). W ma tvuj zdroj dostatecny, ale mas i dostatecne PINs aby jsi tu grafiku zapojil ? :-)