Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zpomalený internet

Dobrý den,

poslední týden mám problém s "pomalým" internetem. Mám internet od O2 - 100/10
Nevím ani jak pořádně tento problém popsat, jelikož když změřím rychlost internetu přes speedtest.net, tak rychlost není menší ale je normálně minimálně nějakých 90/9,5. Ať to změřím kdykoliv tak rychlost je normální, ale hrozně pomalu se načítají internetové stránky. Například otevřu nějakou stránky chvilku čekám, a pak mi naskočí tohle - viz. obrázek níže. Dám F5 a hned mi normálně stránka naskočí.

Netuším, kde by mohl být problém. Dělá to tak poslední týden. Do routeru jsem nahrával nový firmware, nastavoval ho znovu, aktualizoval jsem síťovou kartu v mém PC. Jsem připojený přes kabel.

Děkuji za rady

Zrejme sa budeš nútený vrátiť k pôvodnému firmware modemu (prepáľ pôvodnou verziou) ak vo Windows v protokole IPv4 nezaberie zmena na primárny DNS free server 1.1.1.1

Prípadne si zavolaj technickú podporu svojho providera, nech sa dostaví technik osobne s vercajkmi, brašnou plnou pachšametov a zmerá linku na tvári miesta. Musíš lamentovať do telefónu providerovi, ako ubolený Dr.Horák po dvoch peckách do zubov, Júliuf Fufík, spod šibenice.