Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Asus PRIME H270-PLUS

Aký herný procesor alebo grafickú kartu by som na túto základnú dosku mohol kúpiť? Neviem to nájsť tak ak sa v tom niekto vyzná tak prosím napíšte a ešte že či je jedno aké ramky si kúpim či stačí keď sú to DDR4 ako píšu alebo to musia byť tiež nejaké herné?
Změna kategorie, původně: PC sestavy (karel)

Dobry Den
- Vic jak vykonejsi jak procesor typu Intel I7@7700 (8xTH) tam osazovat nema smysl, (7700K neuvadim z duvodu osazeného chipsetu a tech par Hz za to nestoji), herni RAM neexistuji, staci DDR4 na 2400Hz, ale muzes zvolit nejakou s nisim casovanim (treba 2x HyperX 8GB na 2400 s CL15 pasuji ke KabyLake docela dobre) a ktomu GTX@1660Ti, nebo RTX @2060, ono je to v tvém pripade v podstate jedno.

- "Ale co jsem chtel spis napsat" je, ze by jsi mohl IMHO pouvazovat, jestli by nebylo za ucelem sestavy "herni stroje" popremyslet o zamene zakladni desky.
- Nevim kolik stoji v Cr Intel i7 7700, ale kdyby jsi zvolil socket AM4 pro CPU Ryzen, umoznilo by ti to osadit vykonejsi CPU za nisi cenu (alespon v poctu fyzickych cores) a mel by sji i moznost pro pripadny Upgrade.

Neni zac.