Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Automatické přesměrování stránek

Zdravím,

chtěl bych se zeptat jeslti je možné zakázat autoamtické přesměrování stránek.

Potřebuji se přihlásit na stránku s koncovkou .eu , ale při zadání do url mi to ihned změní na .cz

Jde to nějak vyřešit?

Při přihlášení mi to píše: Váš účet ****** může být použit pouze na betstars.eu. Toto je wabová stránka s licencí betstars.cz. Pro použití tohoto účtu prosím navštivte webové stránky betstars.eu a zkuste to znovu.
Takže to nejde a není t ostejný obsah