Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem V jakém programu svépomocí nakreslit základní výkres střechy?

Dobrý den, prosím vás o radu.
V jakém programu svépomocí nakreslit základní výkres střechy? Stačí mi to jednoduše při pohledu v půdorysu. Krov a řezy nejsou potřebné. Nákres bude sloužit pro nacenění firmami nového střešího pláště na stávající bednění.
Musím se dostat k takovému výsledku https://bit.ly/2Zb7liZ

Kontrola odkazu https://www.virustotal.com/gui/url/6a04d6ac50823bad5c90f054cba10ef8259f7b1b806ccb515c71b90725c938e2/detection

Nákres bude sloužit pro nacenění firmami nového střešího pláště na stávající bednění.

Ja bych na tvém liste mozna zkusil VIACAD 2D/3D, QCAD . Namalovat, namalujies to i v programu Paint (ktery je soucasti Windows) nebo Ilustrator.
Jak to vubec funguje ve stavebnictvi, nepotrebujes nejaky certifikat o duveryhodnosti, presnosti, nemusi jit o bilej vykres na cerném nebo modrém podkladu jak se stim muzeme potkat u pozadí technickych predmetu ? Opravdu staci jen vytisklé schéma na A4 ? Jestli ano, tak to udelas skoro v cemkoliv.
* Ilustracni obrazek QCAD:
[87761-qc-png]

Ak nemáš grafický SW zabehaný "v ruke", skôr spravíš nákres pravítkom, tuškou, na f;A4 a výsledok oskenuješ napríklad do MS Word.

Osobne vrelo odporučím k líčeniu a maľovaniu s kvótami: CorelDraw xX.

Je to pletiem podľa sluchu, slangu hovorového slova, píš ako počuješ s čechizmami. Je to na tomto fóre priekazne prieser (průkazně průser), question?

Do svojich 12-rokov som vyrastal v ČR, v Liberci, Jablonecná ul., čo to som navštevoval základnú školskú dochádzku v Česku, teda som po oboch svojich zákonných (roky-rokúce nebohých) rodičoch čehúň, ako repa.

Z uvedeného genetického fondu v dospelosti som detto otpánkovaný v sandáloch s bielymi ponožkami úplne bez hanby, ukazujúc sa takto nechutne odetý na širokej verejnosti medzi modernými, elegantnými, pracovitými, inteľigentnými, sľušnými, poctivými, VŠ vzdeľanými občanmi na technickej poľitológii v Nitre, univerzitéte v Sľádkovičove, či medzi protekčnými parchantmi ošperkovaní boľševikmi písmenkami JUDr na PF ÚK v podobe módnych guru z radov pravých Sľovákov, ktorí sa tešia až budú konečne samostatní, nebudú musieť makať, drieť na lenivých čechúňov, "dejte mi lidi já to všechno udělám", budovať přizdisráčům ich českú Přahu, inteľigentní Sľováci nebudú musieť navštevovať pod nátlakom české VŠ školy, Maďarom na na malých, klopýtajúcich koníkoch nebudú nútení budovať svojimi mozoľmi celú Budapäšť, kapitaľistom z radov amerických vrahov z volstrídu stavať celý NewYork.