Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Virtuální tisk do pdf - jak?

Ave. Donedávna jsem používal Foxit PhantomPDF, nicméně se mi podařilo zasvinit si prackrám trojanem a po debordelizaci přestala virtuální tiskačka fungovat (není vůbec v nabídce). Je nějaká možnost nainstalit pouze tiskárnu bez nutnosti instalace Foxitu? Na prohlížení mi stačí Acrobat DC Free, potřeboval bych ale z Excelu a Wordu přímo "tisknout" do pdf. Jasně, existuje třeba PDFCreator, ale ten mi neudělá tiskárnu do seznamu zařízení. Slituje se někdo? Předem dík. W7, i3 šestkové řady.

potřeboval bych ale z Excelu a Wordu přímo "tisknout" do pdf

Netuším akú prehistorickú verziu wordu resp. excelu máš, ale minimálne od ver.2010 máš možnosť Uložiť ako... - Uložiť vo formáte...vyber súbor pdf...
Ja tak robím pdf už pekne dlho...zatiaľ nič rýchlejšie a jednoduchšie pre mňa neexistuje..