Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaký tarif ?/ jde vyhádat tarif na míru ?

Zdrarec,
Už od děctví mám číslo u vodafonu (přeplacená karta/kredit).

Přemýšlím, že přejdu k T-mobile a koupím si tarif, jelikož už u něho mám pevný internet na doma (6 měsíců).

1. Myslíte, že je šance "vyhádat" si tarif na míru (sleva, etc..)

2. Kolik Giga by jste mi doporučili ? Data budu používat dá se říct jen v práci, projíždění stránek, semtam nějaké video, messenger.

3. Budou po mě chtít nějaké potvrzení, že jsem student ? mám pod 26 let, ale studentem nejsem :D

Díky

Ahoj, přímo vyhádat asi ne, spíš je ukecat. Já jsem u Vodafonu cca 17 let a platíval jsem za neomezené volání a SMS do všech sítí 750,- Internet tuším 1GB.

Zavolal jsem tam, že mám nabídku od konkurence a potřebuju přenést číslo. Hned se ptali, kolik bych platil apod. a že mně to dorovnají, tak jsem zůstal.
Teď platím 525,- včetně dph a 1,5GB dat. Za mě spokojenost, ale jsou určitě levnější tarify, hlavně ty firemní. Chce to obvolat.

1 - zavoláš do T-mobilu, necháš sï udělat nabídku. Můžeš to zkusit i na prodejně. Nekývni na první nabídku, řekni že to zvážíš a zeptáš se konkurence. Nespěchej, možná ti zavolají sami. Pak můžeš zavolat sám, s velkou pravděpodobností budeš mluvit s někým jiným a můžeš dostat další nabídku. Důležitý je nespěchat. Když na ně vybalíš konkurenční nabídku, budou se snažit minimálně dorovnat. Chce to prostě "koule" na dohadování. Když jsem letos na jaře ukončoval předchozí tarif (zvýhodnění na firmu), borec na prodejně mi dal neveřejný tarif za 150 Kč, bylo v tom nějakých 50 minut, stejně SMS, 50 MB dat. Potřeboval jsem to jen dočasně, ale takový tarif nikde v ceníku nenajdeš a spoustě lidí by něco takovýho stačilo. Stačilo se chvilku kroutit a prodavač to vybalil.

2 - míval jsem 1,5 GB, videa jsem moc nesledoval, ale jinak na běžný provoz mi to stačilo (zprávy, web, obrázky, messenger). Teď mám 5 GB a přidal jsem k tomu navigaci (Waze, často). Videa nadále nepouštím, data stačí.

3 - pokud nejsi student, tak to ani nezkoušej, byl by to podvod.

Nemysli si, že doba strávená u Vodafonu pro ty bastardy něco znamená. Nejvíc budou bojovat o ty, co u nich hodně utrácí, takže čím víc služeb budeš chtít odebrat, tím budeš lukrativnější. Není podstatný, kolik toho odebíráš, ale kolik jim budeš měsíčně platit. Když tě ukecají na deset služeb v součtu za dva litry, budeš zajímavější klient, než když budeš chtít jen paušál na mobil za pětikilo. Infrastruktura jim totiž stojí prakticky stejný prachy, ať už se využívá, nebo ne, takže potřebují z uživatelů vytřískat co největší balík.

Šance je velká, zvyšuješ svou hodnotu pro t-mobile (budeš platit víc).

Podle mě bys neměl mít problém vyhádat si neomezené volaní+sms a 3gb za cenu okolo 400.
Klidně jim tvrď že tohle můžeš mít přes známého u X a že bys to rád sjednotil a platil za net i mobil jedné firmě tak jestli
dokáží také nabídnout.

Asi to nepůjde napoprvé/u prvního prodejce. Taky jim můžeš zavolat, nemusíš nikam chodit. On se tě někdo rád ujme.

Doporučuji přečíst.
http://dfens-cz.com/jesnoduchy-manual-pro-navstevu-pobocky-operatora/