Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kompaktní PC

Zdravím, hledám možnost zlaté střední cesty, PC na hraní, Ale dost cestuji. NTB nechci kvůli výkonu, proto PC. ALe podařilo se mi sehnat PC s vysokým výkonem v malé bedně. Teď, přemýšlím zda neexistuje nějaký ,, cestovní,, monitor,, co nejmenší. Vhodný k převážení... POradíte, nebo je to hloupá myšlenka ?

Děkuji, dobrý tip :) Znáte to. NTB aby byl výkonný, je strašně drahý. PC o dost méně. Raději jsem sehnal menší PC, s i5 7400, 16 gb DDR4, Gtx 1050 ti. Zahraji si vše. Něco to váží, ale je to bedna sharkzone, Airflow je fajn, nehřeje se to ani při dloooooouhém hraní KCD. Ted jen řeším monitor.