Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem bluetooth restartuje PC

Můžete mi poradit co s tím. Po poslední aut. aktualizaci PC mi nejde stahovat z telefonu do PC přes bluethooth. Vždy jsem stahovala fotky z telefonu do PC takto, ale teď to nejde. Vždy se mi zobrazí modrá obrazovka, že se vyskytl problém a počítač vyžaduje restart.
Co s tím? Děkuji za radu. Jana

typ tvého tajného notebooku je na štítku zespodu. typ základní desky je na ní napsaný.
oboje umí vyčíst program speccy.

typ samostatného bt adaptéru je na něm napsaný, nebo by ho měl vidět správce zařízení.

stáhnout poslední ovladač od výrobce bt - ne od mrchosoftu, ten jak vidíš před sebou, zkazí na co sáhne.