Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Bluetooth z PC skrz telefon

Dobrý den, používám k mobilu bezdrátová sluchátka pomocí BT a chtěl bych je využít teď 1-2x na PC. Bohužel nemám možnost si teď zajet někam pro BT adaptér k počítači (mám klasický stolní). Šlo by nějak pomocí kabelu nebo nějakého sw propojit počítač s telefonem tak, aby počítač využíval BT signál z telefonu pro sluchátka? předem díky za odpověď =)

Ah, pan arogantní Karel, o Vás jsem slyšel, bohužel ne v dobrém. Pro nevěřícího Tomáše... link: https://techwiser.com/stream-audio-from-pc-to-android/ (funguje to jistým způsobem i opačně ale mně stačí, že hodím 2 zvuky do jednoho zařízení odkud se to vysílá do sluchátek).
2. bod :) Doufám, že příště necháte tu aroganci stranou. I když co čekat. 3x jsem sem slušně přišel s dotazem, 3x se tu objevil nějaký arogantní človíček, který měl dojem, že když nevím jednu věc, má právo se povyšovat. Dobré no. Na to, jak se tu "hejtí" portál Živě, tak tam mi poradili do 30 minut a ještě kvalitní věc, která funguje. Nejsou náhodou od toho ty poradny? No co, když někdo bude chtít, má tu řešení. Na pana Karla asi nemá cenu nijak dál reagovat.