Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaký nový pc?

Ahoj chtěl bych se ze­ptat - plá­nu­ji ná­kup no­vé­ho NTB, po­tře­bu­ji vý­drž ba­te­rie aspoň 3 h kvů­li stu­diu.

Ta­ké bych chtěl aby bě­že­ly ně­jak nor­mál­ně (žád­ný nej­vyš­ší de­tai­ly apod) hry ty­pu Batt­le­field 4, COD: Black Ops.

Ne­po­tře­bu­ji žád­nou ex­tra ra­ke­tu, ale sluš­ný kou­sek kte­rý mi pár let vy­dr­ží a ně­co z uve­de­né­ho ne­bo to­mu po­dob­né­ho si na tom za­hra­ju.

Před­sta­vu o ce­ně mám cca 15-18 tis. Dí­ky moc všem za do­po­ru­če­né kous­ky.

:-):-)

Shodou okolností vyhrál test v časopise Computer. Jednalo se o herní notebooky pro študáky do 20k.

Verdikt 8.3/10

Klady:
+ Malé rozměry
+ Kvalitní, logicky uspořádaná klávesnice
+ Tuhá konstrukce
+ Tuhá výbava, porty vzadu

Zápory:
- Mírně hlučnější tlačítka touchpadu
- Umístění kamery pod displejem