Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak zprovoznit mikrofon

Zdar, potřebuju poradit. Mám delší dobu sluchátka, které normálně fungují. Dostal jsem k nim i mic. Potřebuju momentálně mic aby fungoval přes teamspeak, co se mikrofonu týče, zapojil jsem ho do sluchátek, kablík od mikrofonu do PC + jsem sputil mikrofon "ON" na sluchátkách, ale stále nejde . Nevíte co bych měl udělat dál, kde to na PC nastavit , aby fungoval ? Díky

nasel jsem

Update
The latest Windows update requires that access to your microphone is enabled.

The 2 settings are:

Microphone access for this device
Allow apps to access your microphone

And can be found under Settings -> Privacy -> Microphone (left side)
You can also press Windows key + R and type in ms-settings:privacy-microphone to reach that setting

treba ti to pomuze

Měl jsem vše enabled, stále nejde, on jako asi funguje, ale ne jak by měl, jak je test mikrofonu, tak když mluvím, nereaguje to, prostě nefunguje, ale pořád tam lítá jedna čárka jako že zachycuje zvuk, ale to lítá i když nemluvím

Nevim co mas za Windows, nebo mikrofon (uz jsi to videl alespon jednou videl na tom tvém PC fungovat ?), ale nekteré aplikace pod Windows 10 aby mohli pouzivat mikrofon, tak jsou potreba "povolit" v 'nastaveni' → 'soukromi " → ta urcita aplikace / "povolit pristup k mikrofonu".

Klausmenn: píšeš ako taký Tatár.
Ale neuviedol si ŽIADNE podstatné údaje. Aký notebook? Aké slúchadlá? Aký mikrofón? Sú to SAMOSTATNÉ zariadenia? Ten notebook má jeden audiojack (kombinovaný 4pólový, alebo prepínateľný mic-phone), alebo dva audiojackyTo si máme domyslieť?
A tiež píšeš nezrozumiteľne, ako to vlastne prepájaš.

co se mikrofonu týče, zapojil jsem ho do sluchátek, kablík od mikrofonu do PC + jsem sputil mikrofon "ON" na sluchátkách

- tak do čoho si to vlastne zapojil? Do oboch naraz?:-?