Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Externí disk

Dobrý den koupil jsem si externí disk neni to nějaká známá značka je to silicon power 2Tera. Potřebuju to propojit s PC aby mi to přenášelo data přímo na externí disk ale místo toho se to jen kopíruje. V těchto věcech se moc nepohybuji. Tak jestli mi někdo pomůže :-)

Já bych tak nespěchal a po zkopírování bych ještě ty kopie ověřil a potom teprve mazal. Jinak přesouvání = kopie + smazání. Teda pokud jde o nějaká důležitá data.

Osobně bych použil nějaký souborový manažer (FAR, DoubleCommander, Salamander...), kde je to F5 kopírování a F6 přesun, ale jak říkám, až po ověření té kopie bych to teprve mazal.