Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem potiže s USB sběrnicemi

Dobrý večer mam takovy mensi(vetsi)problem:-(..prestala mi fungovat vsechna zarizeni USB ma mem PC.Pri startu Spravce zariźeni se mi u polozky "USB smernice a radice" objevuji zlute vykricniky primo u tech usb sbernic..prosim poradte cim to a popripade jak to odstranit.-)predem dekuji

zkus celé usb ve správci zařízení odebrat, restartuj, přitom vlez do biosu, přesvědči se že v "integrovaných periferiích" je usb povoleno, případně že typ os je nastaven na "pnp", naběhni do windows - pokud není nikde vada, měly by se ti ovladače korektně samy doinstalovat.
otevřeš správce zařízení, překontroluješ že je bez otazníků, o funkci se přesvědčíš tak že do usb vrazíš flashku.

pokud však po restartu zůstanou zařízení s otazníky, potřebuješ doinstalovat nějaký "chipset inf update" ke tvojí desce; bývá na doprovodném cd.

jenže píšeš o vykřičnících, je to divné, nevím zda by se tak mohlo projevovat např. když selže napájení usb - a přestane pracovat zařízení které bylo předtím korektně nainstalované.