Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem png picture na vektor.

Zdravím.
Mam png obrazek výška 830 a šiřka 800.
Žadná zazračná grafika, jen par obdelníku a trojuhelníku a šede pozadí.
Když bých ho potřeboval zvětšít.
Pujde převest do vektorove grafiky, zvětšit, a pak znovu uložit do png třeba 1230 x 1200?

Jestli to má šedé pozadí,bude se to asi těžko převádět,trasování vytvoří hodně objektů okolo a ty tvary budou kostrbaté.Bude se to muset předem upravit(jas,kontrast,gama).Někdy je to lepší rovnou vektorově překreslit,zvlášť když jde jen o obdélníky a trojúhelníky.

Mam png obrazek výška 830 a šiřka 800
znovu uložit do png třeba 1230 x 1200

Zvětšení o 50% tak výrazně zhorší kvalitu?

Mě teda praštilo do nosu, že nechce homogenně celý obrázek zvětšit, ale kousky v něm(obdélníky).
Nicméně místo řečí by bylo jednodušší těch pár obdélníků překreslit( samozřejmě jako podkladovou vrstu si dát předlohu