Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Připojení notebooku na wi-fi.

Dobrý den, mám na internet modem zyxel a kablem jsem připojen na notebook. Zároveň mám wi-fi, který nyní používám na iphonu. Nicméně bych chtěl také internet wi-fi na notebooku. Nicméně když kliknu na noteboku na bezdrátové připojení k síti, vyskoči mi hláška" Nastavení sítě uložené v tomto počítači neodpovídá požadavkům této sítě". Prosím o pomoc s nastavením. Dík.

vpravo dole - pravým myšem na wifi - otevřít nastavení síť
úplně levý sloupec - ikona wifi
uprostřed - spravovat známé sítě
ne pravým (letité vyvolání vlastností) ale levým - menu: odebrat

ano, filosofii ovládání w10 vymýšlel blbec. na patlacím displeji to má smysl, ale myšaře to zdržuje.

mám firemní nejspíš rok starou verzi - 1809.
nevím co je jejich odložená aktualizace a co firemní policies.

mám ten hnůj pár dní a stačí mi, že ze 4 aplikací má každá jiný font, velikost, antirozmazání, že windows nedokážou poznat aktivní okno. po 20 letech vývoje slušný debakl.
ale chápu to, trend jde k ovládání dotykového krámu tupým čelem.