Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem prepojenie TV so Set-top boxom

Zdravím poradnu, dnes mi prišla telka a pozerám že nemá vstup na Scart iba HDMI aj keď písali že má. Chcel by som pripojiť svoj Set-top box ktorý zas nemá HDMI iba Scart, ak kúpim kábel s jedným koncom Scart a druhým HDMI a prepojím to tak to bude fungovať rovnako? Alebo ako to treba správne prepojiť aby to fungovalo? Ďakujem vopred za pomoc

Keď písali, že má, tak bych žádal nápravu, pokud to teda nebyla nějaká extra výhoudná koupě.
Settopbox bude stát asi tolik, jako převodník - tam https://www.gme.cz/prevodnik-av-na-hdmi zpět https://www.suntech.cz/produkt/350485-premiumcord-prevodnik-z-hdmi-na-kompozitni-signal-a-stereo-zvuk/ - takže pokud nejde o jiný přístroj (kamera, videorekordér...) tak bych to řešil takto. Jinak ten převodník mám ve dvou exemplářích pro HDMI>AV a v jednom pro opačný směr a fungují naprosto spolehlivě, pouze u jednoho bylo potřeba přivést i externí napájení, jinak vystačil s napájením ze scartu.