Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Monitor - Přibližná cena

Zdravím, chtěl bych se zeptat na přibližnou cenu tohoto staršího monitoru Acer A221HQL.
21,5 Palců
FullHD
5ms
TN

Monitor už je docela starej, ale funguje a bez mrtvých pixelů.
Můj odhad tak 700-1000.
Změna kategorie, původně: Hardware (karel)

ten krám má i dvi vstup, to je jediný důvod proč ho nevyhodit. na kancelářskou práci by mohl být použitelný.

jenže pro office apod jsou potřeba nějaké nástrojové lišty, které zmenšují pracovní plochu. kdežto nudle 16:9 jsou leda pro sledovače filmů a hraní stupidních her.