Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nabízím diskety 3,5" i 5,25"

Vím, že někdo ještě pro staré stroje používáte diskety, při úklidu jsem jich našel spousty (stovky). Většinou byly jednou zapsané a párkrát přečtené (kopie instalaček). Než je vyhodím, nemáte někdo zájem? Za symbolickou cenu korunu za disketu.

Taky jich mám hromady. Dokonce jsem někde vyhrabal mechaniky na čtení, ale bohužel diskety vyprchaly a jsou nepoužitelné.

S tím vzpomínám jednu příhodu, kdy účetní pravila, že jí to nechce číst disketu. Zjistil jsem, že nůžkami ostříhala 5" na 3". :-D

Také jeden vtip:
Volání na Help line.
- Prosím vás, nemůžu tam nacpat třetí instalační disketu.
- A vyndal jste tu druhou?
- No, ta už tam šla hodně blbě....