Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno PC a 2 monitory

dobry den,

prosim o praktickou radu - z meho stolniho pocitace (pouze pracovni, zadne delo) potrebuji zdvojit obraz do druheho monitoru, ktery bude na druhe strane mistnosti, tzn. jeden obraz zaroven na dvou monitorech, pujde to pres nejakou rozdvojku?
koupil bych pak VGA kabel, ktery by teoreticky sel z rozdvojky do druheho monitoru..

pokud by to tak neslo, muzete me prosim rict, jak by to slo?

dekuji za odpovedi

není u toho druhého monitoru nějaký minipc, kterým by zobrazoval tvůj monitor přes vnc?
rdp není použitelné, protože tě ze sledovaného pc odhlásí.

taky jde obrátit směr, ze kterého pc se vlastně budou zobrazovat dokumenty a které je jen ovládací.

win7 přišly s nějakou funkcí "projektor" - nevím o co jde, automaticky tu ikonu vždycky mažu.
w10 budou mít vymakanější sdílení, ale to je pro mě indická vesnice.