Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Monitory

Dobrý den, potřeboval bych poradit k pc mam připojené 2 monitory a tv, zapojeny v grafice DVI, Displayport to VGA a HDMI
a pravě ten monitor který převádí signál tak probíhá u něj rušení signálu (vlnění na monitrou),ale když odpojím tv z HDMI tak funguje normalně, dřív to nedělalo, nevíte jak jestli to jde nějak vyřešit, aby se to nerušilo navzájem

Mohlo by to být dvojité zemění - od antény a od zásuvky - pak by pomohlo galvanické oddělení antény, což není složité a prodává se to už i hotové. Zkuste jestli má stejný efekt vypojení antény, pokud ano, je to jasné.