Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejlepší notebook do 10 000 Kč

Vybírám nejlepší notebook do 10k, který budu používat jen na základní úkony, jako je prohlížení internetu, práce v Office programech a hlavně prezentování prezentací klientům. Nejdůležitější pro mě tedy bude velký a kvalitní displej, a potom výdrž baterie a celková rychlost notebooku. Nerad bych strávil celý večer porovnáváním parametrů, a proto rovnou píšu sem. Zatím jsem si přečetl tenhle článek a nejvíc se mi zamlouvá hned ten první. Rovnou se zeptám, jak důležitý je IPS displej a jak kvalitní je v porovnání s ne-IPS displejem? Jdu vybírat dál a ocením každé doporučení, které se tady objeví.

Lenovo IdeaPad 330 81F500F0CK....
Intel Core i3-8130U, 4 GB RAM a 1 TB pevným diskem. Disk je navíc doplněn 16 gigabajty paměti typu Intel Optane, která dodává celé sestavě na svižnosti.

brzdou muze byt 1TB disk.
No jestli je to NTB na praci, netreba 1TB. To je tak dobry na sbirani filmu.
Treba ty Optany to fakt zrychli. Nemam s Optany osobni zkusenost.
Ale zase vynikajici vydrz baterie, to se v terenu ceni.
Rikam si, ze pro me socku, co nema ani 65% prumerne celostatni mzdy, je tento notebook dobrym (to jest lacinym) resenim, ale pro tebe, obchodaka(provize, vysoky marze) by ten cenovej strop mohl byt vyssi, dejme tomu 15.000 Kc ? Co ty na to ?

Co treba
https://www.czc.cz/lenovo-ideapad-330s-15ikb-modra_4/266604/produkt

Intel Core i3-7020U (2.3GHz, HyperThreading), 4GB RAM DDR4, 15.6" IPS Full HD displej, grafika Intel HD Graphics, disk 256GB SSD M.2 PCIe

nebo
https://www.czc.cz/lenovo-ideapad-330s-15ikb-seda_7/266606/produkt

ntel Core i3-7020U (2.3GHz, HyperThreading), 8GB RAM DDR4, 15.6" IPS Full HD displej, grafika Intel HD Graphics, disk 256GB SSD M.2 PCIe