Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Program mi redukuje rychlost připojení

Dobrý den,

Poslední dny jsem zaznamenal sníženou rychlost mého internetu (stabilně kolem 1Mb/s). Po komunikaci s poskytovatelem jsem došel k závěru, že se jedná o problém na mé straně.
Nabootoval jsem tedy PC v nouzovém režimu s sítí, a skutečně. V tomto režimu mám placených 30Mb/s.
Nedokáži ovšem určit, kde je problém. Zkoušel jsem vypínat různé procesy, ale nezaznamenal jsem žádnou změnu. (Systémové procesy jsem nevypínal).

Děkuji za rady.

Nejdřív bych rozlišil tyto možnosti: (tučně dle mě pravděpodobn´é)
-provider selektivně zpomaluje nějaké toky
-konektivitu žere jiný prvek (před počítačem)
-konektivitu Limituje nějaký program v počítači
-konektivitu žere nějaký proces v počítači - řešení res
mon
-konektivita je limitovaná daným použitím (pomalý pc nevygeneruje data rychle)

Zkoušel jsi základní analýzu? Jako například vnořit mezi přípojný bod a tvůj počítač další prvek a zjišťovat floW?