Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zdroj

Zdravim prave som hral hru ked z nicoho nic iba cierna obrazovka pc tichy a nesvietil (ventilator svieti na modro) okey tak restart pc a pc nic ziadna farba ziadny ventilator sa netoci ani na grafickej akurat zdroj ten sa toci a toci akurat ziadna znamka zivota ? Otazka je taka ze co mi odislo ? A co pptrebujem vymenit zdroj alebo dosku ? Alebo ?

Teraz som zistil ze ked odpojim pin konektor od grafickej a pc je zapnuty a zapojim pin konektor nachvilku sa rozsvieti pc asi 2 3 sekundy a ptoom zhasne az do uplneho vypnutia uz sa ani zdroj nekruti, po novom zapnuti pc sa nezapne vobec len zdroj sa toci... Graficka karta ma asi mesiac