Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Adaptér k reproduktorům

Zdravím vespolek. Ze skříně jsem po dlouhé době vytáhl své staré bedýnky Creative A500 (model no:MF4095). Kdysi se mi u nich přetrhl kabel adaptéru. Tak přemýšlím, jestli k nim pořídit nový nebo rovnou jiné repráky. Poradil by mi někdo, jestli má cenu nákup adaptéru? Odkaz na manuál. Skrz přiložený odkaz jsem zjistil, že bych asi potřeboval 12V a 2,9A? Ale přiznám se, že jsem kolem elektroniky trochu Alenka v říši divů, tak budu moc rád za upřesnění a radu, co případně konkrétně pořídit.

Děkuji moc za nasměrování. V ideálním případě bych se rád vyhnul podobným kreativním činnostem a pořídil celý nový adaptér (viz 8), možná jsem měl zmínit, že kabel ze zásuvky byl odpojovací, tak jsem živil naději, že bych mohl jen pořídit nějaký jiný. Jde mi spíše o to, abych koupil kompatibilní. A při hledání v obchodem se mi nedařilo narazit na nějaký s 12V a 2.9A.