Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nevíte někdo o zajímavé slevě na Teamviewer?

Dobrý den,

poslední dobou mě TV neustále otravuje, že ho používám komerčně, což sice není pravda, ale na mé protesty nereagují, takže mi nezbývá nic jiného, než ho koupit.

Nevíte, prosím, někdo o zajímavé slevě? Aktuálně oficiálně nabízejí 33 % slevu, čili to vychází na Kč 5 137,56 za rok.

Nevěděl byste někdo o ještě nižší ceně? Samozřejmě myslím legálně.

Děkuji předem za tipy.

Zkoušel jsem ten Cloudberry Remote Assistant, pak Supremo a ještě Zoho, a všechny jsou oproti TV zoufalé pomalé. Když používám TV, mnohdy zapomenu, že u toho vzdáleného počítače nesedím, ale všechny ostatní mají znatelný lag.

Takže moje otázka zůstává, neví někdo o nějaké podpultové ceně na TV? Pokud ne, beru ho za těch 5 kolíků na rok.

Jinak teda teď ještě zkouším ten Ultraviewer, a ten je znatelně lepší, ten lag je tam minimální, i když TV to přeci jen není, ale na free alternativu tedy kloubouk dolů, to musím uznat. I když otázka je, jak dlouho to free zůstane, tipuju, že moc dlouho ne ...

Ono to este par rokov potrva, ale ano uvazujes spravnym smerom, naberu zakaznikov potom pride investor kupi to cele a zacne z toho ryzovat....presne ako u TV. Najnovsim pocinom je mesacne predplatne, pretoze zistili, ze kopec zakaznikom staci naprikla TV7 a nemaju dovod prechadzat na novsi (a on naozaj nie je).
TV ti ziadnu lepsiu akciu neda, jedine ak budes vyjednavat so zivym clovekom.

Jsem právě jen myslel, jestli se mezi lidem nepotulují nějaké slevové kódy, nebo tak něco.

Ale děkuji za příspěvek, díky němu jsem přišel na chybu v UltraVieweru, když chci napsat dlouhé o, udělá to toto ´´oó

Bůhví, kolik chyb v tom ještě je ...

Ještě bych si dovolil otázku, jak na tom bude z hlediska rychlosti a právě toho lagu srovnání TV a Vzdálené plochy ve Windows (kterou bych taky neměl zdarma nemaje Win Pro, ale aspoˇˇnň by to byla jednorázová koupě).

Jo, tak v tom už jsem se taky vrtal, a narazil jsem na problém, jak správně nastavit port forwarding na routeru. Můžete mi, prosím poradit? Chce to po mě tyhle věci:

Název služby (nevím, že by cokoliv?)
Remote IP/CIDR (vůbec nevím)
Lokální IP (to je jasný)
Rozsah portu (tady nevím, že by 3389?)
Protokol (TCP/UDP/OBA/JINÝ)

Veřejnou ip mám.

A ještě mám dotaz, pokud se mi to povede s Vaší pomocí nastavit, bude to bezpečné? V kompu jsou Win 10 Pro, účet s právy administrátora (to asi není nic moc) a rozumné heslo.

Předem díky za pomoc

Jenze nejde jen o rozlozeni serveru, ale take o to kolik dat tam tece a TV ma velmi dobrou kompresi. Zkus vzdalenou plochu nejprve na LAN siti, kde nemusis resit port forwarding a pokud to bude pomalejsi nez TV, tak uz tu vzdalenou plochu nemusis resit vubec.

Edit: Nemam aktualni info, ale ve WinXP jsem mel vzdalenou plochu na LAN pomalejsi nez kdyz jsem to propojil pres TV.

Zkus NX protokol, je to navic zadarmo, akorat potrebujes na pocitaci, na ktery se pripojujes mit verejnou IP, jinak trivialni instalace, porty budes muset sice take povolit, ale je to vsechno u nich vysvetlene nebo si najdi na netu nejake navody.

https://www.nomachine.com

Co se tyka rychlosti, tak TV ma mensi lag prestoze bezi pres server Teamvieweru, ale ten NoMachine byla jedinna dalsi vec, ktera byla krome TV pouzitelna. Nicmene pouzivam Teamviewer, mam to jen z chalupy, ze se pripojuju domu, takze to mam free a zadny problemy, ze by po mne chteli zaplatit jsem zatim nemel.