Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem využité místo na SSD

zdravím na SSD mám napsano volných 734 z 894 akorát že když rozkliknu disk tak na něm je jen Windowsimagibackup takže to tolik místa bere tenhle soubor nebo jak jinak vyčistit disk aby bylo volných 894 z 894?

Chceš miesto? Formátuj disk, bude voľno, dle libo.

Rozdiel je medzi systémovým diskom aľebo iným logický oddielom či fyzickým diskom, kde je multiboot, tam sa nedá ledabolo podpiľovať konár pod sebou.

PrivaZer je dobrý čistič pre lamy, tam sa vyhráš do aleluja, nie ako v Ccleaner.

kukni na: Dism++ Budeš čučať, ako puk.