Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prohlížeč pro dědečka

Dobrý den,
mám tu starý NTB s XP, BIOS je zaheslovaný a výměna disku třeba s Linuxem je taky mimo, protože je to stará ata. FF I chrom užse tomu brání a je to třeba pouze na net. Potřebuji doporučit browser, který by vzhledem k XP byl aspoň trochu ochotný fungovat.
Děkuji

Ono problém ani tak neni s prohlížečem - opera, safari, firefox a jiné (některé stránky fungují v midori, ale musí se agent (hlásit se jako) nastavit na safari) mají verze pro XP. Problém je se stránkama, které v těchto prohlížečích nejsou ochotné chodit. Ale to neni můj problém, zásluhou jejich zabedněnosti ztratí jednoho konzumenta reklamy. Většina stránek je z kategorie, že oni chtějí, abych na ně chodil a ne že já na ně chci chodit. Nefungujou, nevadí, internet je plný jiných.