Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Centrum mail

Ahoj všem...Snažím si nastavit učet gmail v klientovi centrum mail a něak se mi nedaří..At přepíšu porty z Thunderbird klienta,stejně mi to hází pořád jednu a samou chybu...

Execution of authentication request
retumed unexpected result:404()

Muže mi někdo poradit,kde hledat chybu?
Díky

Řešení:

ok, Thunderbird je poštovní program, ale netuším co je "klient centrum mail".
taky není jasné, jaké porty/servery vpisuješ do toho neznámého něčeho.
dotaz pokračuje v nesrozumitelnosti: cílem má být asi přeposílání pošty mezi centrum a gmail, ale není jasné odkud kam.