Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Telefon a přenos videa

Ahoj, jak je možné, že při stažení filmu či klipu přes kabel z internetu mi nejde obraz videa ? Pokud si stáhnu video od někoho z telefonu, tak to funguje normálně. Kde může být zakopaný pes ? Díky za rady

Predpokladam ze to video s telefonu je nejaky format 3gp a ten ti prehraje.

A pises ze pri stazeni filmu z internetu,, predpokladam ze to bude nejaky divx/xvid nebo neco podobneho a to ti nejde prehrat..

odinstalovat vsechny kodek packy
pak
eng tady vyzkouset teno prehravac

pokud to nepojede tak vyzkouset tady tento balicek

www.cccp-project.net

Nebo jak to bylo mysleno??
Napis co to tahas s toho internetu...