Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hry se spustí pouze na pozadí

Dobrý den. Mám notebook IntelCore i5 80300H, 2,3ghz (8cpus). 8GB RAM. GeForce GTX 1050. Windows 10.
Jakoukoliv hru nainstaluji, ať už ze Steamu nebo z GoGu, tak se spustí jenom jako proces na pozadí, ale neotevře se. Vídím ikonu hry dole na liště, vidím jí ve správci procesů, ale nedostanu se do ní. Zkoušel jsem zakázat antivir, vypnout a zapnout vyjímky v Defenderu. Prostě nic.
díky za rady

Pokud je na liste ikona hry, tak se musela spustit, neni to jen proces na pozadi, ale spustena hra. Nechapu teda, proc nic nevidis. Nahodou nejakej monitor externe k tomu notasu pripojovanej nebyl?
Ve spravci zarizeni neni nejaky vykricnik? Jsou nainstalovane veskere ovladace? Pripadne zkusit preinstalovat spravne ovladace za nejnovejsi z webu vyrobce notebooku.

jo mas pravdu. je spuštena, je normalně na liště ikona. Kdyz na ní kliknu, jen problikne černá obrazovka a zase se to vrátí.
Externí monitor připojován byl, ale vše je zas nastaveno na defaultní. World of Warcraft normálně jde. Jinak všechny ostatní hry (steam, gog, DVD) dělají toto. Ovladače grafiky jsem aktualizoval. Režim kompatibility jsem zkoušel.

V nastrojich pro spravu muzes zkusit prohlizec udalosti, protokoly systemu windows a system a aplikace. Jestli tam zadne chyby nebudou, tak to na me dela dojem, ze to zmizi na "vedlejsi" obrazovku externiho monitoru, jez tam ale uz neni. Co tam kde mas za problem, ze se to chova takto netusim.