Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prohlédněte si zmasírované, tupé ovce

"Fronta jako na banány" - jenže tentokrát desítky lidí před značkovou prodejnou T-Mobilu na Národní a O2 na Václavském náměstí v Praze čekali na ikonu mezi mobilními telefony - do Česka o půlnoci dorazil iPhone, chytrý mobil společnosti Apple. U O2 mezi nedočkavce roznášeli bagety a vodu hostesky. Čekájící ve frontě před T-Mobilem zase dostali možnost připít si sektem na oslavu toho, že se konečně dočkali. S úderem půlnoci se otevřeli dveře obou prodejen a nedočkavci mohli vstoupit.

http://aktualne.centrum.cz/ekonomika/foto.phtml?gid =7772&id=212027

Opravte mě jestli se pletu - ale dělají takové komedie třeba příznivci Sony Ericssonu, když firma vypustí nový telefon?

Měl jsem tu "čest" držet iPhone v ruce (dovoz z Francie), nic zvláštního jsem na něm neviděl.
Ale to "ovečkovství" nemá chybu, jsou jak malé děti - já ho chci a chci, hned teď ho chci a tak si půjdu lehnout na václavák. :-|
Velmi rád si dopřeju různé novoty, které jsou napájeny baterií nebo přímo ze sítě (prostě elektronika všeobecně), nedokážu odolat a koupit si to na úkor jiné, potřebnější věci, ale to co předvádí "fanoušci" iPhone je přinejmenším nepochopitelné...

Marketing mají skutečně perfektní.
Můj názor na iPhone je ten, že je funkčně vybavený, ale nic pro mě - vyžaduji od telefonu odlišné schopnosti, než je přehrávání videosouborů, nicméně zájemci se jistě najdou (a budou mezi nimi i ti, pro které je iPhone vhodný cca stejně, jako pro mě, ti se jej později zbaví, nebo si k němu přikoupí další telefon a iPhone budou nosit jako stylovku).

Ked som iPhone videl prvykrat,celkom sa mi zapacil..ale som si aj uvedomil, ze by som sa s nim hral tak tyzden a potom by ma to preslo..

Pred dvoma rokmi som dostal Nokiu 6280, co bol vtedy celkom dobry mobil, teraz tiez nie je k zahodeniu..ale uz davno som na nom robil nieco ine ako telefonovanie a hovory..obcas nejaka fotka..

iPhone není pro geeky, je to hračka pro netechnické typy. To je stejné jako jiné produkty Applu - iPod je taky technicky vzato snad nejhorší přehrávač co existuje, a nijak mu to nebrání v úspěchu.

Kdybych nevěděl jaké jsou to krámy (a nevěděl co s penězi), kdo ví - možná bych si takové věci taky koupil. Design a marketing Applu je přitažlivý.

Pro tahle stvoření nemá GPS ani ostatní funkce využití, protože iPhone používají jen na ukazování; když budou chtít telefonovat, vlezou do křoví a budou volat ze svých starých Alcatelů.

Pokud bys s nimi chtěl problematiku GPS prodiskutovat, zjistil bys, že většina z nich nemá ponětí o tom, že Země je kulatá.

No neviem ako v Prahe alebo tu na Slovensku, ale cital som, ze v UK napriklad u operatora menom Orange tvorili velku cast z tych tupych oveciek stojacich v rade komparzisti. Takze asi tolko. :-D

A este ma pobavilo prirovnanie iFounu k nasemu panu premierovi v jednej diskusii. Viete aky je medzi nimi rozdiel? Ziaden. Obaja maju skvely marketing, ale ho.no dokazu.

Josip - samosebou máš pravdu, ale..... vám Slovákům nelze než závidět /a to na plný pecky/, že někdo u Vás /nevím kdo/ dokáže ohlídat, že Vaši operátoři nabízejí daleko lepší, a lacinější služby, než u nás.
Když se dívám na nabídky Vašich operátorů, tak mě nebývá nic jiného, než slintat.

A je ten kolega tupá, zmasírovaná ovce? Znuděný Pražák s prázdným pohledem a lebkou? Tupec? Exot? Šílenec nebo blbec? Imbecil? Má ten "člověk" volební právo? Ví vůbec, že je Země kulatá?

Proč tolik zášti? Jen proto, že si chtějí něco koupit? Nebavme se o kvalitě a ceně zboží.

Není, nemám důvod vůči němu cítit zášť. Proč taky, jen je zábavné sledovat jak někdo něco adoruje "protoeže je to mek a tudíž naprosto revoluční, skvělé a__________________(další superlativy) zatímco vše ostatní stojí za prd"... Nenapadá mě ekvivalent příznivců něčeho jiného kteří by "svůj" produkt nebo značku takto vynášeli do nebes. Tím nechci tvrdit že je mek na houby, nikoli, ovšem stejně tak není na houby to ostatní.

Proč tolik zášti? Jen proto, že si chtějí něco koupit?

Řekl bych, že slovo zášť je příliš silný výraz, spíše tady byli ironizováni spotřebitelé, kteří kvůli módnímu výrobku jsou ochotni stát v noci frontu, i když si jej mohou koupit následující den, aniž by hrozilo, že ho neseženou.

Proto bych tento jev nesrovnával s frontou na banány v minulém režimu...

V minulém režimu jsme takto čekali na Škodovku i několik dnů, ale to jsem nechtěl připomínat. Jen mi to přišlo jako klasický flame windows/linux a podobně. Navíc, jak se neustále psalo o iPhonu, tak mám pocit, že někde psali, že jejich počet pro ČR je omezen. Neřeším to, jen jsem udivenej. 8-)

Já jsem tomu docela rád. Dobrý kamarád si chtěl kupovat Diamonda a nevím proč, v posledním týdnu začal mluvit o iPhonu. Předevčírem už byl tak daleko, že jsem se mu měl podívat, kde se dá nejlevněji sehnat. Naštěstí mi včera večer volal, že viděl tyhle zmasírované davy v TV a že by teda raději Diamonda. Jak se říká, všechno zlé je pro něco dobré :-)