Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Chladič+Case - Vejde se?

Dobrý den, mám jen velmi rychlý dotaz viz. nadpis. Rovnou k věci.

Be quiet! DARK ROCK PRO 4 + SilentiumPC Regnum RG4T Pure - vleze se chladič do bedny? Zní to jako hloupý dotaz, protože dle rozměrů by tam měla být cca 4cm rezerva (výška chladiče 163mm; šířka bedny 205mm), ale u některých širších beden uvádějí na alze maximalní výšku chladiče na procesor 162mm. Vím, že je zde spoustu lidí více znalých a já bych nerad koupil něco co by nefungovalo.

Moc děkuji.

vnější šířka bedny je 205 ale plato se základní deskou neleží přímo na jednom boku + distanční podložky pod základní deskou + šířka desky + výška patice cpu na desce + plexisklo na bočnici také užírá vnitřní prostor.
Takže podle všeho se nevejde o blbé 4mm viz Kurt předemnou.