Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Monitor pro SHIELD TV

Dobrý den,
chystám se do studentského bytu pořídit Nvidia SHIELD TV, jenže vůbec se nevyznám v monitorech/televizích. Mohli byste mi prosím něco doporučit? Co nejmenší cena (třeba do 3500), Full HD a ať to není nic malinkýho.

Díky.

Co nejmenší cena (třeba do 3500), Full HD a ať to není nic malinkýho.

- Jestli chces aby to bylo co nejvetsi a co nejlevnejsi, nebylo by vhodnejsi se pro tu Nvidia SHIELD podivat spis po TV na misto monitoru ? Tech par poslednich FullHD@1080p TV co dnes najdes nic nestoji tak jsi blizko svého pozadavku.
- IMHO jestli chces hrat hry pres server Nvidia_Grid, je nejaky rychli monitor pro hrani her pres internetovou sit zbytecny. Jestli nemas audio sestavu (repracky) k PC, integrované repro v monitoru bych urcite nenazval zazitkem. V TV ten zvuk byde urcite kvalitnejsi.
* Nvidia_Shield zaroven s levnejsi variantou Android TV BOX Beelink GT King s CPU [Amlogic S922X] spis doporucuji jako jedno z nejlepsich a nejvykonejsi multimedialnich zarizeni pro televize 4K / HDR10, na monitoru za 3K je potencionalu NShield skoda.

Mozna ze tato 5Kg, s 80Cm uhloprickou "32" palcovou FHD@1080p Philips 32PFS4132" by nemusela do studentského bytu spatna volba.
2x HDMI, USB port na cteni multimédii z externiho zdroje (usb klic) s podporou H.265, DVB-T2/HEVC (staci pripojit jen pripojit antenu a muzete sledovat i TV bez potreby internetového pripojeni).
* Spatne nevypadaji i televize "Orava", ale tuto zrejme Ceskou znacku vubec neznam.

Cena: 4 990,- Kc

ještě mě napadla jedna otázka - již dlouhou dobu vlastním Nvidia SHIELD tablet, takže vlastně GeForce NOW bych mohl používat už teď.. ale můžu to nějak připojit na ethernet? Bezdrátově to vypadává.. Má to microUSB a mini HDMI. Vím, že existují různé redukce microUSB - LAN, ale nevím jestli to pak tu rychlost stejně nezpomalí..