Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výběr notebooků

Zdravím, potřebuji poradit při výběru notebooků. První je pro mámu, měla by ho čistě jen na prohlížení webu, různých videí a internetové bankovnictví. Druhý je pro sestru, ta si ráda zahraje The Sims 4. Dokázali by jste mi poradit nějaké modely? Všem moc děkuji za rady.

256GB HDD mám na svém pracovním notebooku. Kromě hromady dokumentů, 2 virtuálních obrazů, které zabírají necelých 50GB a haldy programů tam mám pořád nějakých 70GB volného.
Podle mne je to dostatečná kapacita. Samozřejmě pokud chce mít někdo notebook jako knihovnu filmů, pak to stačit nebude.

A jaký notebook v rozumné cenové relaci doporučuješ s obdobnými parametry a 2 disky?