Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem M.2 disk

Zdravím prosím o doporučení vhodného disku pro desku Asus B350-plus. 500GB/1TB (Střih 4k videa).
Děkuji

Kúp si čo chceš - na čo Ti stačia peniaze...
U Tvojej dosky je dôležitý tento popis:

1 x M.2 Socket 3 with M Key, type 2242/2260/2280/22110 storage devices support (SATA mode & PCIE mode)

dôležité je to M Key:

[ximg_5981529fe7e27.png.pagespeed.gp+jp+jw+pj+ws+js+rj+rp+rw+ri+cp+md.ic.z9ywDBroOK.png]

Ak to má mať zmysel, tak nie SATA ale PCIE mode čiže NVMe...