Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak přenést soubory z PC do mp3 přehrávače?

je zde někdo schopen mi poradit s přenosem souborů z compu do mp3 přehrávače?U sd karty není žádný problém,přečte ji a zobrazí na ploše,ale když tam píchnu na usb https://www.elektro-ivicic.cz/transcend-8gb-flash-mp3-prehravac-t-sonic-710-bily-p97061/ tak se nic neděje a jelikož jsem v systému linux Xubuntu laik tak nevím kde to objevit - nepomůže ani Krusader,Existuje nějaký program na stěhování muziky ap.?Nerad bychsemse vracel k Win.Toužím totiž po jednoduchých věcech a xubuntu je fajn.Díky za rady.
Změna tupého předmětu, původně: Ahoj lidi, (karel)

Driver Installation for Linux® Kernel 2.4, or Later
No drivers are required.
Plug your MP710 into a USB port and mount it.
1. Create a directory for the MP710.
Example: mkdir /mnt /MP710
2. Mount the MP710.
Example: mount –a –t msdos /dev/sda1 /mnt /MP710

NEVER use Windows to format your MP710.