Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem externa dvd

Vyraba este niekto externu slim DC/DVD napalovacku bez suflika? len so strbinou, cd sa zastrkava priamo do napalovacky asi do polovice potom si ho smaa vcucne . . . vysuva obdobne, vysubie do polovice . . .

dik, ja som nasiel akurat nejake cinske . . . Del vyzera ok, len sa tam nikde nepise o RAM . . . a skoda ze nema vlastne napajanie, ja mam este stary samsung, cez usb sla sice pomalsie, ale na ext zdroj naplno, . . . este na to pozriem