Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC skříň doporučení

Ahoj, dokázali byste mi někdo navrhnout nějakou vhodnou alternativu k PC skříni Fractal Design Define R6 ? Jde mi především o funkčnost (kvalitu) a čistý design (bez RGB apod.). Série Define R6 tohle to sice splňuje, ale nejsem si jistý jestli až tak, aby si obhájila svou cenovku, začínající na 3850 za provedení v tmavých barvách. Nedej bože pak 4300+ za USB-C provedení. Cenovka tak ideálně do 2500 Kč.

Já mám Define R5, stála na CZC před více než rokem a půl 2890, teď je dražší, https://www.czc.cz/fractal-design-define-r5-blackout-edition-cerna/181778/produkt

Hlavně že všude píšou garance skvělé ceny. Asi pro ně :-/

Na rozdíl od kolegy výše nechci nic proskleného, nejsem cirkusák. A čím těžší (čím tlustější plechy), tím lepší. Předtím jsem měl Lian Li z tlustého hliníku; když jsem pořizoval další PC, bohužel tahle značka z ČR jaksi vymizela..